Tiskové zprávy

22. 6. 2023 Výstava 30 let DES OP žije dál

TISKOVÁ ZPRÁVA
DES OP - Záchranná stanice živočichů Plzeň
 
22. 6. 2023
 
Výstava „30 let DES OP“ žije dál!


Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval všem, kteří se podíleli na realizaci naší výstavy věnované 30 leté historii DES OP a zároveň i těm, kteří se na výstavu přišli podívat.

Celkem 20 velkoformátových panelů rozmístěných v Šafaříkových sadech pod budovou ZČ muzea v Plzni zhlédlo v průběhu měsíce května 2023 několik set lidí. Ohlasy, které dodnes zaznívají, jsou pro nás tou největší odměnou. Děkujeme.
 
Děkuji i těm, kteří výstavu realizovali.
 
Jmenovitě Zdeňce Kubalové za nápad, scénář a prvotní koncepci výstavy. Dále textové přípravě a korekturám realizovaným Gabrielou Špalkovou a Jiřinou Hepovou. Texty přeložila Tereza Pelikánová a celou výstavu graficky zpracoval Štěpán Bako. Tisk a realizace výstavy v sadech West Media Communication, s.r.o. Stanislav Zeman a  hlavním partnerem výstavy je Město Plzeň a Plzeňský kraj. Financováno z rozpočtu DES OP.

A jelikož výstava měla opravdu velký ohlas, rozhodli jsme se její formát zmenšit na polovinu a data přenést i s dalšími 5 bonusovými tabulemi, které jste ještě neviděli, na závěsné bannery (66 x 100 cm), tak aby i nadále mohla putovat třeba po školách a jiných akcích. Takže i přesto, že v Šafaříkových sadech si můžete prohlédnout už výstavu jinou, tak tu naši budete moci vidět i jinde, nebo si ji celou dokonce zapůjčit na vlastní akci.
 
Výstava „30 let DES OP“ žije dál a věříme, že třeba i Vás osloví, zaujme a budete si ji chtít půjčit.  
 
S pozdravem a poděkováním Karel Makoň
 
 
Tisk putovní výstavy zajistila a podpořila firma ADAPT print s.r.o.