Tiskové zprávy

15.1.2023 Lucie Výborná na ZSŽ

TISKOVÁ ZPRÁVA DES OP
Záchranná stanice živočichů Plzeň
 
15. 1. 2023
 
Lucie Výborná a Tomáš Černý na ZSŽ Plzeň
 

Tento pátek 13. 1. 2023 jsme měli jedinečnou možnost a čest představit činnost našeho spolku (DES OP) a Záchranné stanice živočichů Plzeň paní moderátorce Lucii Výborné a jejímu kolegovi dramaturgovi Tomáši Černému z Radiožurnálu Českého rozhlasu.
 
 
V rámci přímého zhruba 40 minutového vstupu ze Záchranné stanice živočichů Plzeň do „živého“ vysílání pořadu „Host Lucie Výborné“ jsme se s mikrofonem prošli po léčebném areálu a probrali několik základních projektů a aktivit spojených s činností našeho spolku.
 
https://www.mujrozhlas.cz/host-lucie-vyborne/v-prirode-jde-o-preziti-obrovskym-problemem-je-polidstovani-zvirat-upozornuje
 
 
Musím se přiznat, že paní moderátorka Lucie Výborná je opravdu naprosto neuvěřitelná a právem si zaslouží velikánský respekt, uznání a obdiv, který si s dramaturgem Tomášem Černým a svým autorským pořadem získala.
 
 
Děkujeme za všechny Vaše reakce, SMS i e-maily, které jste nám na základě pátečního odvysílání  poslali. Mám pocit, že nás poslouchali snad úplně všichni a že vyšší meta, než se stát hostem Lucie Výborné, už v ČR není.    
 
Děkuji paní Lucii i týmu tvůrců pořadu Českého rozhlasu za jejich profesionální a precizní přístup s nefalšovanou lidskou tváří. Bylo mi opravdu velikánskou ctí.  Děkuji K. Makoň