Tiskové zprávy

14.12.2022 Gala loncert - dárek od Andílků

TISKOVÁ ZPRÁVA DES OP
Záchranná stanice živočichů Plzeň
 
14. 12. 2022
 
Dárků k 30. výročí od založení DES OP jsme od Vás dostali více!

Pěvecký sbor Andílci a jejich koncert „Pod křídly Andělů“ pro DES OP.

 

Během posledních dvou týdnů jako by se s pomyslnými dárky pro DES OP a k jeho třicátým narozeninám roztrhl pytel. Dárek, který jsme dostali od Pěveckého sboru Andílci, byl však jeden z těch, které alespoň mě vzaly za srdce a i přesto, že pro další činnost naší Záchranné stanice živočichů není tak zásadní, jako pondělní rozhodnutí Zastupitelstva města Plzně. Je to dárek, který nás velice potěšil, morálně i duševně podpořil a posunul zase o kus dál.
 
 
 
Děkujeme všem, kteří se na akci spolupodíleli, zejména pak paní sbormistrové Janě M. K. Korbelové, která nejenom, že celou akci vymyslela, se svým perfektním týmem, sborem a jeho příznivci či podporovateli zorganizovala, zrežírovala, ale i šarmem sobě vlastním celý večer řídila. Byl to opravdu nádherný večer, plný nádherných lidí, na velice profesionální úrovni od samého začátku až do konce a posledního místečka slavnostního sálu!
 
 
 
Proto mi dovolte dnešní tiskovou zprávu věnovat právě všem těmto lidem od těch nejmenších dětí až po ty největší, všechny dospělé, organizátory, hosty a i ty, kteří si koupili vstupenku a přišli minulý čtvrtek 8. 12. 2022 v 18:30 hod. do sálu Západočeského muzea v Kopeckého sadech na koncert Pěveckého sboru Andílci, nazvaného tematicky „Pod křídly Andělů“, který byl mimo jiné věnován  30 rokům od  založení DES OP.
 
 
 
 
 
Večer se vší noblesou, vážností, šarmem i vtipem provázela výborná moderátorská dvojice Taťána Krchlebová a Stanislav Jurík. 
 
 
 
V sále nechyběli významné osobnosti a příznivci Andílků. K převzetí svého anděla byly moderátory večera vyzvány podnikatelka roku Zdeňka Hayden - Edlová (Nadace ZHE), dále paní MUDr. Alena Šebková, Zuzana a Michal Burešovi, Irena Mašková a další zvučná jména. I jim zazpívaly děti překrásné skladby a právem si zasloužily velikánský dík, respekt a potlesk publika.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poděkování a prezentace DES OP a činnosti ZSŽ Plzeň před diváky reprezentované mou maličkostí a kolegyní Olgou Štěpánkovou se sovou pálenou Adélou.  V hledišti nám drželi palce obě Haniny a Petr Kokoška s partnerkou Kájinou.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Symbolický křest bažantími peříčky video klipu „Rebelka“ v podání malé pěvkyně Terezky Husníkové, který pro ni zrealizovali její rodiče, jak jinak než opět spolu a v režii sbormistryně Jany M.K. Korbelové.

Odkaz na klip Rebelka:
https://app.frame.io/presentations/9d2c2431-3394-4cbc-b250-84455076a8de
 
 
 
 
 
 
 
Děti byly naprosto úžasné a děkujeme jim za jejich krásné, perfektně secvičené a velice pěkné vystoupení. Neuvěřitelná disciplína, pozornost a soustředěnost povýšena precizností, talentem a umem. Je krásné, když někdo něco umí a dokáže vytvořit něco tak krásného, jako to dokáží děti tohoto pěveckého sboru se svou sbormistryní. Velikánský obdiv pro všechny zúčastněné a velké děkujeme! Fotografie Taťána Typltová a nebylo to snadné!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A na závěr má velikánská veřejná omluva Kateřině J. M. Korbelové a jejímu týmu! Když Kateřina přišla jako se svým dalším nápadem jak zpropagovat, propojit, vyzdvihnout a důstojně oslavit naši činnost ZSŽ a DES OP u  příležitosti oslav 30. výročí, křižoval jsem se a bál se, kolik bude takováto akce stát. Vždyť jenom pronájem sálu a veškerá další nezbytně nutná režie musí jít do desetitisíců. Když pak přišla s tím, že se bude muset prodat přes 100 lístků, aby se vůbec zaplatila část režie, začal jsem zmatkovat  a přemýšlet, kde vezmeme ty peníze, abychom Andílky nepoložili. Když mi pak zhruba po týdnu oznámila, že se všechny vstupenky prodaly a že by se prodaly i další, byl jsem velice příjemně překvapen a styděl se zároveň!
 
 
 
 
 
 
 
Takže, Kateřino, děkuji Vám za vše, byla to perfektní akce, jste výborná, klobouk dolů a už se těšíme na další.
 
 
 
Pěkně jsme si zabékali...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte a podpořte Andílky. Určitě to stojí za to!
https://www.facebook.com/dps.Andilci