Tiskové zprávy

29.10.2022 Podcasty Plzeňského kraje -30 let DES OP

TISKOVÁ ZPRÁVA DES OP
Záchranná stanice živočichů Plzeň
 
29. 10. 2022
 

Podcasty Plzeňského kraje
aneb povídal jsem si na mikrofon s paní redaktorkou Markétou Čekanovou o 30 letech fungování DES OP a provozování ZSŽ Plzeň.  Tady je výsledek.

Je to dva týdny, co jsem se potkal s paní redaktorkou Markétou Čekanovou u nás na záchranné stanici živočichů, abychom pohovořili a nahráli „podcast“ neboli zvukový záznam - rozhovor u příležitosti 30 let od založení Dobrovolného Ekologického Spolku – Ochrana Ptactva (DES OP).

Když jsem se dnes od kolegyně Nadi Popové, která navíc byla i iniciátorkou našeho setkání, dozvěděl, že finální rozhovor si lze už poslechnout a přehrát v rámci autorského pořadu „Podcasty Plzeňského kraje“,  se zájmem a trochu i obavou jsem si ho okamžitě poslechl.
 
 
 
Musím paní redaktorce Markétě Čekanové moc a moc poděkovat, jelikož odvedla obrovský kus práce a nebylo to se mnou asi vůbec snadné.
 
Každopádně opět se prostě potvrdilo, že ti co mají problém občas najít to správné slovo, mluví rychle, a tak jak jim to tam v rauši skočí, případně rádi používají slova cizí či odborná, se hodně rádi poslouchají a cizími i odbornými slovy rozhodně nešetří.

Podcast k poslechu