Tiskové zprávy

10.9.2022 Elektronická výstava Ondrovy mokřady

TISKOVÁ ZPRÁVA DES OP
Záchranná stanice živočichů Plzeň
 
10. 9. 2022
 
„Ondrovy mokřady“ v elektronické podobě.
 

Pro ty, kteří si nestihli prohlédnout výstavu „Ondrovy mokřady“ v prostorách zoo Plzeň připravil Nadační fond EDEN elektronickou verzi výstavy na svých webových stránkách.
 
https://fondeden.cz/portfolio/vystava-ondrovy-mokrady-2022/
 
Zde najdete všech dvanáct velkoformátových tabulí věnovaných odkazu a aktivitám prof. MUDr. Ondřeje Hese, PhD. Tematicky zaměřená výstava hlavně fotografií z jednotlivých projektů a akcí je ke zhlédnutí s doprovodnými texty jak v českém tak anglickém jazyce.

 

Spolu s prof. MUDr. Michalem Michalem, předsedou NF Eden, tímto děkuji všem, kteří nám pomohli výstavu připravit, spolupodíleli se na její realizaci, vernisáži a propagaci. Zároveň děkuji všem, kteří na vernisáži promluvili nebo se přišli na výstavu podívat, vzpomenout na Ondru a vzdát hold jeho osobě. Je důležité, aby Ondřejův odkaz tu s námi zůstal a žil dál úplně stejně, jako žijí a fungují jeho mokřady a tůně.
 
 
 
Jmenovitě pak děkuji Štěpánu Bakovi za grafické a elektronické zpracování výstavy,  kolegům ze zoo Plzeň za technickou podporu, pomoc, zázemí a spoluúčast jak na vernisáži, tak výstavě samotné. Týmu NF Eden, kolegům a našim lidem z DES OP za odvedenou práci a zpracování tématu. Děkuji.