Tiskové zprávy

23.2.2022 Z. Doležal a J. Hepová

TISKOVÁ ZPRÁVA DES OP
Záchranná stanice živočichů Plzeň
 
23. 2. 2022
 
Zdeněk Doležal
 

Jak mi ráno napsal kolega Petr Bukovský z MMP – Odbor památková péče: „Dnes by Zdeněk Doležal  (23. 2. 1957) entomolog a výtvarník oddaný přírodě a zvířatům oslavil své 65. narozeniny. Osobně jsme se moc neznali, ale od té doby, co jsem o něm četl ve Vítaném hostovi, tak to tady mám poznamenané v kalendáři.“  

A jelikož Zdeňka Doležala jsem osobně znal a  je čestným členem našeho spolku, kolega, kamarád a hodně pro náš spolek i ochranu přírody udělal, vzpomínáme na něj i my, a to nejen dnes.
 

Více na: https://www.desop.cz/index.php/o-nas/clenska-zakladna

Jiřina Hepová

A jak tak koukám do evidence členů DES OP, tak své narozeniny v ten samý den (23. 2.) jako Zdeněk Doležal má i naše zlatá paní Jiřina Hepová, rovněž výtvarnice, oddaná přírodě, má pravá ruka a s manželem Jaroslavem duchovní matka tůní v Lomanech. Gratulujeme, hodně zdraví přejeme a máme Vás rádi!